Kisirlastirma Operasyonu Sonrasi İshal

hazal11

oglumu cumartesi gunu kisirlastirdim dun aksam kumunu temizlerken ishal oldugunu farkettim civikti kakasi daha once basina gelen var mi kisirlastirma sonrasi kedisi ishal olan? aksam veterinerimi arayacagim aramadan once sormak istedim

10 CEVAP

Renklipati

Geçmiş olsun öncelikle, antibiyotik veriliyor kısırlaştırma sonrası enfeksiyon kapmasin diye,bundan dolayı olmuş olabilir, fakat devam ederse mutlaka veterinere danışın..şuan için yedirebilitseniz biraz patates haşlama yada tavuk göğsü haşlama verin ishale iyi gelecek, hatta bir tatlı kaşığı kefir bağırsakları düzenler

hazal11

cok tesekkur ederim

fdq

Probiyotik gerekli. Antibiyotikler iyi bakterileri de maalesef öldürüyor. Ben pharmax marka farma flora probiyotik kullanıyorum. 1 kutuda 30 adet saşe var. Ürün toz. Günde 1 kez 1 saşeyi açıp çok az ıslak mamayla karıştırıp verin. Bu şekilde en az 10 gün kullanın. Bu ürün çok başarılı. Dişi kedilerimin kısırlaştırma ameliyatı sonrası kullandım. ******** ve ***********da veteriner klinikleri satıyor.

fdq

İnternetteki malum çok popüler platformlarda bu ürün veteriner kliniklerince satılıyor. Ben benimkini veterinerimden satın almıştım ama son 1 senedir kliniklerde bulamıyorum ve böyle bir platformdan yine satın aldım, ürün orijinaldi, sorunsuzdu.

gaiakedi

https://ty.gl/x0l6jme28m

Pharmax farma flora sanırım bu

fdq

Verilen linkte sadece 1 saşe satıyor hiç bir işe yaramaz ve çok pahalı fiyata satıyor. 1 kutuda 30 adet var, fiyat 130 TL an itibariyle kontrol ettiğimde. Son kullanma tarihini sorun satıcıya ve yüksek puanlı satıcıları tercih edin.

Ryhn12

Ben de erkek kedimi cumartesi günü kısırlaştırdım.Bizimkinde de var biraz ishal.Normalde her gün iki kere yapar gayet normaldi her şeyi.Şimdi tam yapamıyor iyice bağırsak dengesi bozuldu kuzumun

edmrcglu

ryhn12 o dikişleri hala acıdığından zorlanıyordur 6 7 güne bir şeyi kalmaz

hazal11

carsamba kontrolumuz var bakalim devam ederse o zamana kadar soylerim dediginiz probiyotigi veya veterinerimiz bize bir sey verir srtik tesekkurler

Ryhn12

Bizimkinde dikiş yok.Yakalik var yalayıp da enfeksiyon kapmasın diye.Şu anda iştahı iyi yiyor dün ishaldi bugün de kabız oldu anlamadım gitti.