Uygun Fiyata Mama Bulamıyorum

Baliminannesii

Herkese merhaba, 2 tane kedim var ve bu sene mamalarını uygun fiyata almak zorundayım. Kilosu en fazla 35-40 lira olandan alabilirim. İki kedim de kısır. Bir süredir golosi kullanıyoruz. Uygun fiyatlı mama olarak bunları bulabildim hangisini önerirsiniz
Molly
Felicia
Mystic
Cat chow
La vital

13 CEVAP

Warriorsans

Mystic öneririm

dilanbulent

Kesinlikle Bonacibo tavsiye ederim. Felicia ile aynı içeriğe sahip ama Felicia 2 kat daha pahalı

simbakedi

kilosuna eğer 55-60 tl verebilirseniz bozita derim kesinlikle, başka mama düşünmeyin bile derim. eğer indirimde bulursanız happycat de olabilir. bu fiyat bandında belki bi tık daha az bütçesel olarak brit premium da olabilir. tabi bu mamalar için 10-15 kilogramlıklarından konuşuyorum. küçük paket alırsanız daima kedinizi düşük kalitede beslersiniz
https://www.m arkamama.com.tr/bozita-kisirlastirilmis-kedi-mamasi-10-kg
daha düşük bütçe olarak da obivan selection, lavital, mystic, bonacibo olabilir. felicia ile bonacibo içerikleri benzer. felicia bana göre fırsatçılık yapıp o kadar yüksek fiyatta, prochoice de öyle bence. bunlar yanında jungle, catchow vb mamalar çok kötü kalıyor. sokaktakiler için bile tercih etmiyorum ben bunları. molly için de bilgim yok, eğer diğer saydıklarımdan daha uyguna gelirse çok kötü de denemez ancak fazla kullanıcısına rastlamadım. onun yerine daha çok mystic kullananı gördüm mesela

icebluedalin

iki kisir kedim var daha yeni feliciaya geçtik ama çok yiyorlar hiç bu kadar doymadiklarini gormemistim sürekli yemek istiyorlar digerleri hakkında bir bilgim yok maalesef ama jungle'a da bakabilirsiniz

Baliminannesii

Benimkiler zaten çok yiyor o zaman onu hiç yetiştiremem :(

Palyaco

Uygun fiyatlı myfood veya lavital

icebluedalin

evet maalesef ki bizimkiler de öyle jungle'a geçmeyi düşünüyorum kilosu 40lira 2 kedi olduğu için ayda 4 kilo yiyorlar hemen hemen felicia iyi diyorlar ama iki kilosunu 136liraya aldım bilmiyorum öğrenci olduğum icin bir tık fazla geldi

icebluedalin

mystic içerik bakimindan jungledan daha iyi mi sizce eğer öyleyse bende jungledan vazgecip mystic alirim

teddybal

Saydıklarınızdan en iyisi felicia ama uyguna bulabilirseniz, artık pahalı baya diye biliyorum. Jungle kötü. Mystic'in içeriği de iyi.

simbakedi

bu arada pronature de olabilir ona da bakın derim

Cat chow ve mystic kullandik. Almayın yani berbattt ve ötesi. Moly veterinerimiz satıyor felicia balikli kısır olanı kullanlar da memnun. Lavital kuzulu kısır da iyiydi ama benimkiler baya tuy döktü gecen sene bu zamanlardı

Baliminannesii

Jungle yerine şuan mystic ve la vital daha iyi gibi

Baliminannesii

Bonacibonun kilosu 55-60 lira sanırım o fiyata daha iyiler yok mudur