Kedi Maması Satmak İstiyorum

Iremeyy

Elimde 4 paket Purina Proplan 1 yaş ve üzeri kedi maması var.Her bir paket 1 kilo 400 gram.İstanbul/Küçükçekmece'de yaşıyorum ilgilenen varsa bilgim olsun.Öğrenciyim kâr ile biraz harçlığım olsun istiyorum

2 CEVAP

Iremeyy

Sıfır açılmamış pakettir bunu belirtmek isterim.Elbette patili dostlarımızın sağlığı çok önemli

dilanbulent

Dolap gibi uygulamaları kullansanız daha iyi olur. Burası ikinci el satış sitesi değil, yardımcı olabileceğimizi sanmıyorum