Para Vermeden Mama Bağışı Yapabiliriz Bakmadan Geçmeyin

irmtnc3

Merhabalar
Belki çoğunuz biliyordur ama bilmeyenlerimiz olabilir “Mutlu Patiler” uygulaması fevkalede bir uygulama günde 2-3 dakika ayırarak birçok canın karnını duyurabiliyorsunuz 💕

Peki nasıl oluyor?
1-)İlk olarak mutlu Patiler uygulamasını indirip kayıt oluyorsunuz Kayıt olurken tek istedikleri şey e-posta

2-) Saat saat ayrılmış 8 reklam izleme alanı var her reklam 10 saniye sürmüyor bile Bu izlediğiniz reklam karşılığında pati puan kazanıyorsunuz ve en son istediğiniz ilin kumbarasına aktarıyorsunuz Bu kadar basit +2 video daha izlerseniz(ödül maması videosu olarak geçiyor en alt kısımda) 10 reklam izlemiş ve sadece 2 dakikanız gitmiş oluyor ve 17.500 pati puan kazanıyorsunuz

Günlük 2 dakika ayırarak hiçbir maddi kaybı olmaksızın birçok canın karnının doğmasına vesile oluyorsunuz

3-) İlin kumbarası Belli bi pati puana ulaşınca o ildeki besleme yapan kişilere mama yollanıyor💕

İstediğiniz tüm illere bağış yapabiliyorsunuz Ama bugünkü bağışlarınızı Bilecik iline yapabilir misiniz🥺 Küçük ve tanınmadık bir il olduğumuz için diğer illere göre Pati puan toplamamız daha zor oluyor

Şimdiden herkese sokak canları adına çok teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

17 CEVAP

sevilay28

Muhteşem bir uygulama:) teşekkür ederiz, hemen indiriyorum

oykuyildiz

Aktardım ben

Gimlihanim

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Mutlaka indireceğim. İlk bağışım da Bilecik e olacak 😊🙏🏻

PofudukLeo

Ben de dün keşfettim bu uygulamayı , burada da paylaştım ancak duyuramamistim. Paylaşımınız sayesinde daha görünür olmuş. Ben kendi adıma bir kez daha teşekkür ediyorum size 🤗. Umarım ki kullanıcı sayısı çok hızlı artar ve muhtaç canlara daha fazla destek gider.

Harika bir uygulama. Daha önce hiç duymamıştım hemen bakacağım. Çok teşekkür ederim, gerçekten çok faydalı bir başlık olmuş 🙏🤗💫

irmtnc3

İndirip yüklediğiniz için ben teşekkür ederim 🙏🏻 😊

irmtnc3

Ne demek 😻

irmtnc3

@oykuyildiz sağ olun🙏🏻🌸💕

irmtnc3

Gimlihanim çok teşekkürler☺️🌸

gokhansultan

Sitedeki en faydalı başlıklardan biri kesinlikle. Bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler :)

irmtnc3

Ne demek💕💕 Bir an önce hep birlikte canların karnını doyurabiliriz🙏🏻 Sizler de sağ olun

SIMGECAKIR

Ilk kez duydum çok güzel bir uygulama öğrenmiş oldum sayenizde hemen yükledim 😊

Ozzey

Merhaba uygulamayi indirdim. Videolarda sikinti yok da. Kumaraya girince kapaniyor. Asagilara inemiyorsun. Donuyor kapaniyor uygulama. Bilginiz olsun.

irmtnc3

@SIMGECAKIR teşekkürler🙏🏻

irmtnc3

@ozzey yoğunluktan dolayı olabilir bende şu ana kadar bir sorun olmadı