Kedi Maltı Seçimi

Utopia

Delibon Effective Kedi Maltı Kullanan Var mı nasıldır ?

4 CEVAP

simbakedi

çok duyulmamış, bilinmemiş markalara güvenmenizi tavsiye etmem. gimcat, biofeline (kısır olan değil), vets plus, trixie, zoovital, biopetactive gibi maltlara bakmanızı tavsiye ederim. en azından ben bu markayı ilk defa duyuyorum

cat_expert

isminde hayır yok delibon ne yav?

Renklipati

İlkkez duydum bu marka malt olduğunu..uygun olsun diyorsanız zoovital güzel üründür kullandım, vets plas güzel kullanıyorum şuan gimcat denediklerim memnun kaldiklarim..biopetactive ağzına sürmedi

dilanbulent

İlk defa duyuyorum ama ben de @simbakedi ile aynı düşüncedeyim, çok duyulmamış bilinmeyen markalara güvenmenizi önermem