Hamile Kediyi Pansiyona Vermek

salkimliuzum

Merhaba,

Hamile bir sokak kedisi var. Evde 2 kedim olduğu için kendisine yer açmam mümkün değil ve doğumdan vesaire anlayan birisi değilim. Kendi kedilerimi de sokaktan sahiplendim ama ikisi de erkek ve kısır. Kedi pansiyon evi bakıyorum bu bebek için ama aşısız almıyorlar. İstanbul'da yaşıyorum. Böyle bir tecrübesi olan varsa önerilere açığım. Pansiyon ismi de verebilirseniz çok sevinirim.

1 CEVAP

salkimliuzum

ps: kedi şu an evimde kalıyor ama acil bir şekilde bir çözüm bulmam lazım. Bebekler doğunca sahiplendirmeye çalışacağım hepsini. Anne kediyi de dahil.