Kedim Bu Hafta İkinci Kez Tuvalet Harici Yerlere Kakasını Yaptı Neden Boyle Yapıyor

6 aylık kedim hic boyle seyler yapmazdi ama bu hafta ilk tuvaletinin yanina yere bugunde antreye haliya kakasini yapmis tuvaletinin yakinlarinda yine.Neden beoyle yapiyor olabilir?

3 CEVAP

Nrynrynry

Uriner rahatsızlığı olabilir, kum kabını her gün temizliyor musunuz?

evet temizliyorum ilk yaptiginda evde yoktuk biraz pismis ama suan temizdi

Seneca

Aynen üriner sorunları olabilir, tuvaleti kirli değilse veterinere gitmelisiniz.