Corona Teşhisi Konan 9 Yaşında Kısır Kedime Yaşlı Maması Vermem Gerekiyormuş

Anonymus985465

Kardeşi böbrek yetmezliğinden çok acı çekerek vefat etti. Ancak bu oğlumun böbrekleri çok şükür sağlıklı.
Ancak corona teşhisi kondu ve artık eski iştahı yok.
Diğer yandan, sokaktan sahiplendiğim 10 kediden dolayı yoğun stres yaşıyor ve her kediye saldırıyor.
Benzer durumda olan patili dostlarından ricam, yaşlı kedi için hangi kaliteli mamayla iyi tecrübeleriniz oldu/var?
Teşekkürler

2 CEVAP

Siyamask

13 yaşındaki kedime royal canin +7 kuru mamasını kullanıyordum. Sindirim sistemini hemen düzenlemişti. Memnunduk:) Geçmiş olsun