Reflor Enterogermina Gibi Probiyotikler Kedilerde Kullanılabilir Mi

selnzmen

Kedi probiyotikleri ile bizim kullandıklarımız arasında fark var mı kedide de etkili oluyor mu ishal durumunda

3 CEVAP

simbakedi

veterinere danışmadan bu işlere karışmayın derim belki kullanan olmuştur ancak dozu sizin kedinize vs ağır gelebilir. pahalı olabilir ancak vedavet lactoferon öneririm hem probiyotik hem vitamin

Maflor, enterogermina kids vb kullandım ben dönüşümlü ama bagısıklıgını yükseltmek icin

Salihaylmz

Reflor veteriner önerisi ile kullanılıyor
Ama tabi kedinin kendi antibiyotiğini kullanması daha iyi
Biz zopvital probiyotik kullandık öneririrm baya etkili