Petalab Catamin Adlı Ürünü Kullanan Var Mı?

Seldaonal

Petalab catamin adlı ürünü kullanan var mı? Kolajen içerdiği için tüy dökülmesine iyi geliyor deniliyor.

9 CEVAP

Ecem1608

Birkaç gündür reklamlarını görüyorum sürekli tüy problemi için köpeğime almayı düşündüm ama sonra soru cevaplarına falan bakınca biraz reklam havası verdi bir de Prof. Dr olarak geçen veteriner hekim internette arattım çıkmadı kimse akademisyense mutlaka bir yerlerde kaydı olması lazım diye düşünüyorum çok güvenemedim biraz bekleyip ürün yorumlarına bakmayı düşünüyorum

Gimlihanim

Catasin diye sahtesi de varmış. Dikkat etmek gerekiyor diye düşünüyorum. Ben de çok cesaret edemedim kullanmaya açıkçası. Sadece tüy de değil bağırsaklara ve eklem sağlığına da iyi geldiği söyleniyor.

Nohutgofret

Bunu ben de merak ediyorum soruşturuyorum ancak net bir veriye ulaşamadım yeni olduğu için sanırım henüz pek kullanan yok

BerfuNar

Ben sipariş verdim. Bugün elimde olacak. Kullandıktan sonra bilgilendiririm :)

Cigdemince

Catasin i ben aldım. 2 yaşındaki kedim çok tüy döküyordu. 10 gün kadar kullandım hiç Bi faydası olmadı. Aksine daha fazla tüy dökmeye başladı. Veteriner ve arkadaş tavsiyesi üzerine aminosol damla kullanmaya başladık. Henüz 4 gün oldu. Sonucu yazarım yine...

Zuliss06

Bu ürünü 2 aydır kullanıyorum..Kesinlikle reklamdan başka bişey değil..Bırakın kedimin tüylerinin dökülmesinin azalmasını sanki daha da çok dölülüyor..Hiç bir işe yaramadı paranızı boşa harcamayın.

skyjeune

Almayın vallaha. Kedim ne zaman bundan alsa sabahına kustu. gözlemledim.bunu vermediğim günlerde hiçbir sorun olmadı. zaten kusmayan bir kedi benimki. Tüy dökmeye de dedikleri gibi asla faydası yok 10 günden sonra azalıyormuş bir de yalancılar.faydadan çok zararı var çocuk kustu işte!

skyjeune

Almayın vallaha. Kedim ne zaman bundan alsa sabahına kustu. gözlemledim.bunu vermediğim günlerde hiçbir sorun olmadı. zaten kusmayan bir kedi benimki. Tüy dökmeye de dedikleri gibi asla faydası yok 10 günden sonra azalıyormuş bir de yalancılar.faydadan çok zararı var çocuk kustu işte!

Lils

Sahte ürünleri var. Kedi bakışı paylaşmıştı instagramda sanırım. Sahtesini almayın sakın