Yavrum İçin Hangi Mamayı Tavsiye Edersiniz?

ByTogi

Tekir cinsi yavru bir kediyi hasta iken sokaktan sahiplendim. İç dış parazitleri yapıldı. Aldığımda grip olduğu için şu anda zayıf. Proplan yavru maması kullanıyorum. Ancak düşünüyorum ki daha hızlı toplaması için kendini ücretlerimi biraz daha zorlayıp içerisinde daha faydalı kaynaklar olan tahılsız bir Momo alayım. N&D markası ile karşılaştım. Acaba diyorum daha uygun fiyatları en azından çok düşük olmasa da bu marka fiyatından biraz daha aşağı seviyede bu ayarda bir mama var mıdır?

10 CEVAP

gokhansultan

Ayrıca gimcat kitten paste de kullanmanızı öneririm gelişimi için. Maşallah çok güzel bir çocuk ☺️

Bence nd ayarinda bir mama yok butcem yetse tahilsiz alacagim ama şuan düşük tahıllı olanlar bile uçuk fiyatta

gokhansultan

Bozita olabilir fiyatı da fena değil içeriğine göre. Brit care de içeriği güzel (ishal şikayetleri var deneme bpyu varsa onu almanızı öneririm) Ben olsam alabiliyosam n&d yoksa brit care veya bozita alırdım

Nd gayet iyi ama bonacibo yaş mamada olabilir

Gunesyildirimm

Nd alamayacaksanız ya brit ya da bozita alın bence. Ben olsam o ikisinden birini seçerdim. Bozita biraz daha içime sinmişti ama. Bir de kitten paste kullansabız bence gayet yeterli olur

Gunesyildirimm

Britin brit premium ve brit care olarak iki markası var brit care çok daha iyi britten kastım oydu

Sanabelle olabilir

Anonymus683514

Bence de proplan ile devam edin eğer ekstra bütçem var daha iyi olsun diyorsanız multivitamin alın gimcat kitten paste ya da beaphear in muadil ürününü alabilirsiniz. Ben de tavsiye üzerine almıştım burada. Macunları kutuda yazan kadar vermenize gerek yok maması iyi nohut kadar verjrsiniz uzun süre gider

selinkog

Sağlıkla büyüsün yavrunuz çok tatlıymış :) Ben de Brit önerebilirim

dilanbulent

Proplan gayet iyi ve yeterli bir mama. Eğer bir şikayetiniz yoksa kullanmaya devam etmenizi öneririm.