Ty'daki Frog Pet Güvenilir Midir?

Malt siparişi vereceğim. Bilgisi olan var mı acaba? Sahte ürün konularından sonra hepimiz tedirgin oluyoruz ister istemez🙏

6 CEVAP

Siyamask

Gimcat kitten paste almıştım. Orijinal ürün geldi. Paketlenmesi de güzeldi :)

Gimlihanim

Evet güvenilir. Birçok kişiden duydum daha önce güvenilir olduğunu.

Renklipati

Kesinlikle güvenilir acana alıyorum ondan rahatlıkla alabilsin orjinal ürünleri

Çok teşekkür ederim 🙏

Warriorsans

Evet güvenilir satıcı

Aysenuraslan2

Evet güvenilir. Daha yeni acana mama satın aldım ve %100 orijinal. Ayrıca 4,5 kg paketine göre de oldukça uygun fiyata aldım. Orijinal ürün ve oldukça da uygun fiyatlı satıyorlar.