Çok Acil Bakın !!!!!!!!

Geçen gün kedimin kumunu temizlemek için balkona gittim birde baktım yere kusmuş çok telaşlandım normalde kedim çok sağlıklıydı hiç kusmamışdı ilk defa oldu ve kardeşimde sürekli kediye salam veriyor salamdan dolayı olabilir mi ne yapmalıyım yardımcı olun

10 CEVAP

Ftmkrtl

Salam vermeyin en iyisi

Zaten vermiyorum kardeşim veriyor kedinin midesini bozacak herşeyi veriyor

Ftmkrtl

Verdiği yiyeceklerden dolayı olmuştur uyarın vermesin o da

edmrcglu

kaç aylık 1 yaştan küçükse gözlemledim ishal kusma iştahsızlık hareketsizlik varsa veterinere götürün gençlik belirtisi olabilir bunlar yoksa salamdandır vermeyin

Aysenuraslan2

Salam ağır gelmiş olabilir.ayrıca kedilere salam vermek hiç sağlıklı değil. İç parazitleri düzenli yaptırıyor musunuz? düzensizse o sebeple kusmuş olabilir. Malt kullanmıyorsanız da kusmuştur .

Lütfen kardeşinizi uyarın. Kedilerin sağlığı için yediği gıdalar çok önemli.

fdq

İç ve dış parazit tedavisini yaptırdınız mı? Çok önemli. Dış parazit pire, enseden veteriner damla damlatıyor. İç parazit bağırsak kurtları demek. Veteriner hap yutturuyor veya aşı yapıyor kalçadan. Yaptırmadıysanız ihmal etmeyin, yoksa kusma veya ishal olur. İç/ dış parazit en temel bakımdır kedi ve köpekler için.

Salihaylmz

Kusmak sadece salamdan olmayabilir.
************ yemek, mide bulantısı, kedi tüy topağını kusmaya çalışma, iç parazit bunlardan sadece bir kaçıdır
Halsizliği yoksa bu iyi haber

Salihaylmz

Hızlıca yemek yemek*

Parazit aşısını düzenli yaptırıyoruz ama çok hızlı yemek yiyor o yüzden diye düşünüyom