Kedim Hıçkırıyor

iremtasdmr

böyle hıçkırık gibi de değil midesi bulanıyor gibi hareketler yapıyor yemesinde içmesinde sıkıntı yok kakası da normal. malt kullanmasam tüy yumağı kusmaya çalışıyor derdim bir türlü çözemedim neyi var birkaç gündür böyle sürekli. bu tarz durum yaşayan biri yardım edebilir mi. kedim 5.5 aylık erkek

6 CEVAP

emreovec

Hızlı yemek yiyor ve su içiyordur. İnsan ile aynı durum. Yemesinde içmesinde sorun yoksa dert edecek bişi yok. Mamasını azar azar vermeyi deneyin. Homini gırtlak yemesin.

Benimkilerde su içtikten sonra hickiriyor boğazını oksuyorum geçiyor

gokhansultan

Benim sıpa da akşama kadar az yiyor mamasını akşam biz eve gidince abanıyor mamaya açlıktan, sonra hık hık hık hık geziyor :)

iremtasdmr

içimi çok rahatlattınız teşekkür ederim benimki de akşam abanıyor mamaya ondan yapıyor sanırım az az vereceğim bundan sonra 🥰🥰🥰🥰

iremtasdmr

içimi çok rahatlattınız teşekkür ederim benimki de akşam abanıyor mamaya ondan yapıyor sanırım az az vereceğim bundan sonra 🥰🥰🥰🥰

Salihaylmz

Yavaş yemesi için kasesini az doldurmayı deneyebilirsiniz
Malt değişikliği yapılabilir hani belki iyi gelmiyordur malt