Hayvanlara Kargo Var Mı ?

MakoOsman

NORLMALDA KÖPEKLERE BAKINCA BEĞENİYORUMDA AMA İSTANBULDA YAZIYOR VE BEN BURSADAYIM SİZDE KARGO FALAN VAR MI KEDİ YADA KÖPEK SAHİPLENMEK İSTİYORUM AMA SORUM BU VARSA ÜCRETLİ Mİ ÜCRETSİZ Mİ VE KAÇ TL
İYİ GÜNLER

3 CEVAP

emreovec

Bunu bize değil de sahiplendirene sormak daha mantıklı değil mi ?

Sezgek

sanırım sitenin hayvanları sahiplendirdiğini sanmışsınız ama öyle olmuyor siz iletişim bilgilerinden kişilere ulaşıp bu detayları öğrenebilirsiniz

Anonymus683514

Armut ya da benzer platformlarda hayvan taşıyan insanlar bulabiliriniz. Ama ben her türlü kendiniz gidip alın derim. Hayvanı görün, tanıyın, o da sizi görsün.