Ücretsiz Kısırlaştırma Bilgi Paylaşımı

Renklipati

Selam Arkadaşlar
Bu bilgiyi paylaşmak istedim,bahçenizde sokağınızda kısırlaştırma yapmak istediğiniz kedinizi beline tarafından ücretsiz yaptırabilirsiniz..
Süreç şu şekilde, ilçemizin beyaz masasını arıyorsunuz veteriner müdürlüğünü bağlatıp, kısırlaştırmak istediğiniz kedinizin olduğunu söylüyorsunuz, hemen ertesi gün sabah erkenden gelip alıyorlar pet araçla, bir hafta orda kalıyor iyileşme süreci ve antibiyotik tedavisi için, ayrıca iç dış parazit aşını da yapıyorlar..bir hafta sonunda yine size teslim ediyorlar..daha yeni yaptırdığım için bu işlemi sizlerle paylaşmak istedim bilmeyenler için...

3 CEVAP

huqi

Teşekkürler ama her ilçe belediyesi iyi değil maalesef. Mesela ben Esenler'de oturuyorum asla belediyeme kısırlaştırma için kedi vermem.
Burda oturan bi kaç kişinin kedisini kaybettiler aynı mahalleye koyduklarını söylemişler ama bakan kişiler bir daha görememiş. Bi tanesine de box'dan kaçtı demişler koskoca belediye box dan kaçtı diyor...
Eğer belediyeye kendim getirip kendim geri alsaydım güvenebilirdim belki ama diğer türlü bilinmeze gidiyor maalesef. Belki başka mahalleye atıyorlar belki de kısırlaştırmıyolar bile, ne yaptıkları belli değil. Sizin belediyeniz iyiyse bu konuda çok şanslısınız benimde iyi olsaydı fatih'e getirmezdim🥺
Bir de bahçelievler belediyesi iyi bu konuda sanırım.

huqi

Ne güzell...
Keşke her belediye görevini yapsa.

Renklipati

Bizim belediye iyi bu konuda,bir kere 4 kedi götürdüm kendim götürüp kendim aldım..şimdi pet araç tayin ediyorlar kendileri alıp kendileri getiriyor..dediğiniz gibi her belediye bu işi iyi yapmıyor bu konuda şanslıyız sanırım biz..