Kısırlaştırma İçin Gerekenler

Lenka

Ben 2 gün sonra bir belediye veteriner kliniğinde dişi sokak kedimi kısırlaştırıcam yanıma almam gereken bir şey var mıdır acaba

5 CEVAP

Nadenge

Yedek hasta altı bezi ya da kalın bir kumaş parçası ve imkanınız varsa ameliyat sonrası için yakalık olabilir. Ayrıca ameliyat sonrası bakımını siz yapacaksanız antibiyotik de yazdırın süspansiyon şeklinde olan. Ben belediyede kısırlaştırdığım sokak kedilerine enfeksiyona karşı azro/azitro antibiyotik veriyorum bir hafta boyunca. Veteriner tavsiyesiyle tabi...

Warriorsans

Boxın sağlam olduğundan emin olun. Boxa sermek için hasta bezi ve ameliyat sonrası için yakalık olması gerekiyor. Ayrıca antibiyotik yazdırmak mantıklıymış

Renklipati

Hiç bir şey almanıza gerek yok şayet siz bırakacaksanız sadece kediyi alıyorlar form dolduruyorlar sizede okadar geri alacağınız günüde söylüyorlar

kiraz-36

Ben sürekli kullandığı battaniyesini ve bi oyuncağını vermiştim veterinerimize yalnız bizim kedimiz ameliyat sonrası üç gün klinikte bakıldı bakım kafesinde yalnızlık çeksin istemedim ameliyat sonrası hemen alacaksanız bir şey götürmenize gerek yok

huqi

Yakalık takın kediyi aldığınızda, ben takmadım dikişlerini açtı pişman oldum😒