Arkadaşlar Kedim Tenya Döküyor?

Poyraz98

Yarın veterinere götüreceğim sorularım şunlar. 1-Beyaz iri tenya lar bize insanlara bulaşır mı? 2- yatağımda tenya yumurtası olabilir diye düşündüğüm bişeyler var onları silktim fakat içim rahat değil evi nasıl onlardan temizleyebilirim evin içine dökülmüştür. 3- iç parazit aşısı Daha önce hiç olmadı yarın olacak aşı hemen etki eder mi bir gün içinde mesela?? 4- Tenya döktüğü için odama sokmak istemiyorum banyoya onun için yer ayarladım ihtiyaçları olan herşeyi koydum orada yatacak bu gece kötü mü ettim???

16 CEVAP

lovelycat

Benim kedimde şu an aynı durumda hem kakasında oluyor hemde her yere dökülüyor ve bazıları hareket ediyor yatın veterinere götüreceğim tedavisi kaç gün sürer acaba ve tamamen biter mi normal iki üç ayda bir iç parazit hapı veriyorduk neden birden bile böyle oldu anlamadım ve bizim içinde bu tür parazitlerden korunmamız için bir ilaç var mı