Bir Problemi Mi Var Normal Mi

Aebrup

Merhaba sanki bi problemi varmis kedimin gibi hissediyorum düştü bi de hareket ederken falan normal ama eskiye göre daha az ediyor bi veterinere goturdum kırığı bisiyi yok dedi oyle elle kontrol edip ama ben mi bisi arıyorum yoksa cidden bi garipliği mi var cozemedim

7 CEVAP

immortal26

Aklinizda suphe varsa rontgen cektirin kafaniz rahatlasin ;)

rnt

Merhaba. İdrarını mutlaka kontrol edin. Eğer azıcık bile bi kanama gibi bir şey olursa düşmeye bağlı bi travma olabilir ve veterinere götürün tekrar.

Zeynooo

Başka bir vet götürün . Rotgen çekilmeli . Şöyle birşey küçükken daha çok oynuyorlar büyüdüklerinde oyun oynuyorlar ama küçükken olduğu gibi degil

goknur

Eger dustuyse ve gayet saglikliysa dusmeye bagli travma olabiliyor. Bizim kedimizdede olmustu boynu kalorifer borusunu sikismis biz gorene kadar zor zamanlar gecirmis 2 gun zorlanmisti oyle bu durumdan onu rahatlikla kurtarabilmek icin odul mamasi veya onun icin yeni birsey alabilirsiniz inanin hemen eski haline geri donuyor :)

Aebrup

Veterinere goturdum düştükten sonra iç kanaması var dedi iğne yaptı kusarsa saat kac olursa olsun dedi arayın ama kizim kusmadı 4.kattan düştü bi de eskiden asiri oyuncuydu düştükten sonra oyun oynatırken sadece izliyo anı hareketleri falan yok bi de kucağıma alırken miyavliyo canı acıyo sanirim anlamiyorum kızgınlıkta bi de ondan mi arada miyavliyo yoksa canı acıyo da mi yapıyor kaç gündür içim hic rahat değil

Aebrup

Idrarini kontrol ediyorum bi sıkıntısı yok normal düştüğü için ağrıları mi var yoksa ben mi abartıyorum bilmiyorum

martha

nereden düştü ?