Petlebiye Teşekkürler?

hannnngggg

bu değerli hediyeleri gönderdiğiniz icin petlebi ekibine cok teşekkür ederim 💗 (nutrifeline yas mamalarının içeriğini beğeniyorum suzy severek tüketiyor hali hazırda kullanıyoruz favorisi hindi ve tavşan etli olan, kuru mamayı henüz açmayacağım kullanınca fikirlerimi belirteceğim)

5 CEVAP

cat_expert

Nutri kuru mamayı deneyimlemek istiyorum ama fiyatı çok pahalı acana ile yarışıyor.

hannnngggg

çok teşekkür ederim insallah yardımcı olmaya çalışan herkese gelir 💝bu platformdan cok fazla sey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum bir hayvan dostuyla evladıyla hayatını paylaşacak gönlünü kapısını acmıs ne yapacağını bilmeyen soruları olan herkese yanıt bulabileceği fikir alabileceği harika bir yer burası

Warriorsans

@hannnngggg kesinlikle katılıyorum, yeni bir hayvan sahiplenenlere falan direk burayı önermeye başladım çünkü gerçekten çok fazla şey öğrendim buradaki güzel insanlardan 💞

dilanbulent

Hayırlı olsun inşallah ihtiyacı olan herkese nasip olur

Warriorsans

Afiyet olsun 😍hediye göndermeye başlanmış sanırım tekrar