Kedim Aşırı Huzursuz

1 yaşında sarman cinsi erkek bir kedim var.Herhangi bir sağlık sorunu vs yok ve kısır. Son 2 3 aydır sürekli ağlama şeklinde miyavlama mutsuzluk gibi halleri var geceleri uyutmuyor. Ne yaptığı da belli değil kafası güzel gibi takılıyor ortalıkta miyavliyor ediyor sürekli son zamanlarda da tuvalet kabını sağa sola sürüklemeye başladı. Çözümü nedir ne sıkıntısı var bu çocuğun

3 CEVAP

Salihaylmz

İçerde parça unutma kısırlık durumunun geçmemesi gibi durumlar olabiliyor
Kızgınlığı çok uzun süre olup geç kısırlaştırma olduysa da olabiliyor
Eğer bunlar değilse
Evde oynatmak,enerjisi harcamak kedi nanesi ile sakinleştirmek bazen işe yarıyor. Tuvalet kabini yıkayabilirsiniz belki koku bırakmıştır ondan rahatsız oluyordur (beyaz sirkelı su ile yıkamanızı öneririm). Kabın yerini değiştirebilirsiniz. Aklıma bunlar geldi şimdilik

Kısır mı kediniz

Evet kısır