Kedime Toz Prebiyotik Nasil Verebilirim

betulbakioglu

sadece yas mamayla yiyor her gunde yas mama veremem suyla karistirdim icmedi napabilirim yogurt da yemiyor sindirim sistemi hassas ev yemekleri de veremem oyle

7 CEVAP

Lokumcukk

Yaş mamayla verebilirsiniz bence sadece bir iki tatlı kaşığı yaş mamayla karıştırıp verin günlük

Gunesyildirimm

İlk verdiğimde veterinerin dediği gibi yapıp tabağa koyup azıcık suyla karıştırmıştım ve önüne koymuştum asla içmemişti. Sonra ben de mecbur kaşıkla zorla içirdim. Sonra buradan öğrendiğim kadarıyla mamanın üstüne serpilince içiyormuş. Ben de mamanın üstüne serptim gayet yedi. Yani bu yöntemi denemediyseniz bu şekilde de yiyorlar. Ya da çok sevdiği sıvı ödül mamasına dökülebilir ödül maması azıcık olcak şekilde

Proplan fortiflorayı kuru mamaya serpiyordum ben 10-15 gram olacak şekilde tek öğünde yiyordu. Kuru mamada deneyin isterseniz

Warriorsans

Normalde kuru mamanın üstüne dökerek verilebiliyor ama yemiyorsa 1 tatlı kaşığı yaş mamayla verebilirsiniz

Salihaylmz

Probiyotik yaş mama ile karıştırılıp verilir. Zopvital probiyotik kullandık veteriner hekimimiz yaş mama ile karıştır ver dedi öyle yaptım
Protbiyotikten sonra yoğurt verilmez

Salihaylmz

Her gün bir tatlı kaşığı yaş mamaya probiyotik ekleyip karıştırıp öyle verin yani probiyotik başka türlü verilemez yemez

Salihaylmz

Evde yaş mama yapmayı deneyin isterseniz youtubeda videolar var bir sürü