Mantar Aşısı İse Yarıyor Mu?

kedimin mantar olmasından şüphelendim veterine götürdüm hemen tabi onlarda hemen mantar aşısı vurdular mantar aşısı 300 lira bu arada belirtim. Sizin başınıza daha ônce geldimi böyle bişey ? Mantar aşısı gerçekten fayda ediyormu ? Tecrübelerinizi paylaşırsanız mutlu olurum.

4 CEVAP

dilanbulent

Benim kedim yavruyken maalesef mantar olmuştu özellikle patilerindeki tüyler dökülmüştü. Mantar aşısı işe yaramıştı çok kısa bir süre içerisinde iyileşmişti

Pikapru

Yavru bir köpek sahiplendim. Onda da mantar vardı. Aşıyı yaptıralı iki hafta oldu gözle görülür bir etki söz konusu. Burada 150 lira verdim ama aşı fiyatları bulunulan ile, kliniğe göre farklılık gösterebiliyor. Küçük bir ilçede yaşıyorum ben

Pikapru

Açıkçası ilaç ismi olarak bir şey diyemem ama mantar için kremler de oluyor hayvanlar için. Veteriner hekime danışabilirsiniz daha çok yardımcı olacaktır

Patilerinin altında mantar var bitek partilerine ne sürersem iyi gelir ?