Kedim İshal Ne Yapabilirim?

Fadime26

Kedim dün kuduz aşısından sonra ishal oldu normal bir durum mudur yaşayan var mı acaba?

2 CEVAP

rnt

Merhaba. Eğer daha önceden ishali yoksa ve ishalde kan yoksa büyük ihtimalle alerjik bir şeydir. Yani aşıya bağlı olabilir. Biraz mamayı kesin gün içinde bol su içirmeye çalışın. İshali geçmezse veterinere tekrar danışın lütfen. Geçmiş olsun.

Fadime26

Daha önce hiç olmadı aşıdan sonra başladı bugün arttı dediğinizi yapayım çok teşekkür ederim