Patilerinin Altına Ne Sürmeliyim ?

Kedimin patilerinin altında mantar var bitek ne sürersem iyi gelir? Mantar aşısı oldu bu arada.

8 CEVAP

Warriorsans

Veterineriniz bu konuda bir ürün önermedi mi yada ilaç?

Sezgek

Batikonla düzenli temizleyip günde iki kere travazol sürün batikon sürdükten sonra on dakika bekleyip travazolü öyle sürün on dakika boyunca ikisini de yalamasına izin vermeyin batikon çok önemli aşama bir de evi sirkeli su ile günlük silin yıkanabilecek her şeyi yıkayın geçmiş olsun

nefeskedi

Cleapet nano sprey sürüyordum ben uyurken, yalamadan durmuyorlar. Ne kadar etkili emin değilim ama en çok kirlenen bölge olduğu için dezenfekte ediliyor en azından. Nemden uzak tutun kedinizi, günde 1 çay kaşığı ev yapımı yoğurt ya da kefir verebilirsiniz. Bağışıklık güçlendirici ürünler kullanabilirsiniz veterinerinizin önerdiği.

Veteriner hiç bişey önermedi

huqi

@Kadirtopcu10 ecosin kullanabilirsiniz aşırı kimyasal bir ilaç değil zaten.
Ben en son 160₺ ye aldım.
Krem gibi sürekli sürmek gerekmiyor ayrıca kremi yalamamaları için oyun oynatmanız lazım.
Krem sürünce stres de oluyorlar kaçıyolar.
ecosin deneyin geçmezse başka tedaviye geçersiniz.
Ecosin'i doğru uygulamak çok önemli.

huqi

https://m.youtube.com/watch?v=89J5R4kwELg

Burda ilacın doğru kullanımı var.

Salihaylmz

Cleapet kullandık mantar sürecimizde oldukça etkiliydi

Hayvandostu22

Hayvan yara bakim solüsyonuyla silip 2dk sonra travazol surebilirsiniz