Mama Bozulur Diye Korkuyorum

yumak_bey

petlebi alışverişim dün dağıtıma çıkarıldı ve normalde çalışma saatleri akşam 6'da bitmesine rağmen saat 7'ye 9 kala kurye beni aramış, bende görmedim nasıl olsa bugün gelmeyecek diye 🤷🏻‍♀️ içerisindeki mamalar bozulur mu nemlenir mi diye korkuyorum açıkçası Schesir ve Nutri almıştım çok ucuz değil Schesir zaten ödüm kopuyor yani. Bu soğukta da bilemedim neyse bozulur mu ya :((

6 CEVAP

cat_expert

Kapalı paket niye bozulsun ki :))) Satılana kadar depoda da bekliyor o mamalar. Son kullanma tarihi bitene kadar pakette patlak çatlak yoksa hiçbir şey olmaz.

Patilehayati

bozulacağını sanmıyorum, özel konserve kutularında zaten,

Mia2021

Canım mama kapalı pakette durup dururken niye bozulsun 3 gün sonra gelse herhalde gelince çöpe mi aticaksin 😊 nemli bir yerde olmadığı ve hava almadığı müdetce asla bozulmaz havalarda soğuk zaten bozulmaz

Hayvandostu22

Bozulmaz merak etmeyin canınızı boş yere sıkmayın

yumak_bey

teşekkür ederim hepinize gittim aldım az önce ❤️❤️

Lils

Hiçbir şey olmaz