Kedi Kısırlaştırma İçin Yardım ??

Hayırlı akşamlar arkadaşlar ayrı ayrı zamanlarda annesiz kalmış 3 yavru kediyi evime aldım 2 si dişi 1 erkek ve büyüdükten sonra biz onlara çok fazla alıştığımız için bırakamadık eve alışan kedi dışarıda yaşayamaz diye. sahiplendirme de yapamadık. Ama artık kısırlaşma zamanı gelen kedilerin kısırlaştırma masrafını karşılayacak gücümüz yok malesef. Belediyelerde evde bakılanlara kısırlaştırma yapmak istemiyor. Sokağa atamam. Buna vicdanım el vermez. Hepinizden ricam şuan için en azından 1 yaşında olan kedim için yardımcı olmanız gerekirse tel atarım istanbul Pendik bölgesindeyim. İnanın maddi gücüm yetse buraya kesinlikle yazmam. Allah rızası için yardımcı olun.

7 CEVAP

SenemT

Belediyelere bahçede besleme yaptığınız kediler olduğunu ve gönüllü olarak kedileri kısırlaştırdığınızı söyleyin. Kimlik, tasma vb şeyler olmasın üzerinizde.

huqi

Fatih hayvan hastanesi birçok kliniğe göre daha uygun fiyatlı. En son 500₺ idi sanırım hepsini aynı anda değilde belki yavaş yavaş kısırlaştırabilirsiniz orda.
Umarım maddi destek çıkan birileri olur🙏

Hayvandostu22

Allah yardımcınız olsun benimde kisirlastirmam gerek ama fiyatlar çok kötü

Amin inşallah teşekkür ederim 🙏🏻

Güncel

Salihaylmz

İstanbulda bir tek fatih hayvan hastanesi uyguna sanırım
Aşı parazit vs de çok uygun orada
Belediyeye gidip sokaktan sahipleneceğim deseniz de aslında yaparlar
Ben de taksitlendiriyorum mecburen bu zamanda kedi bakmak baya zor oluyor maalsef 🥺😔

Salihaylmz

Kocaelide daha uygun ama buraya kadar da gelemezsiniz tabi😔