Russian Blue..

irem_kcbck

Russian Blue 0-4 ay arası dişi yada erkek farketmez kedi sahiplenmek istiyorum. Bursa’da ikamet ediyorum. Yardımcı olur iseniz çok sevinirim. Lütfen..

11 CEVAP

zeynepgurgen

Yuva Arayanlar kısmına bakabilirsiniz.

irem_kcbck

Vefat eden tekir kedimiz ile yaşadığımız bazı problemlerden ötürü şuan da cins kedi düşünüyoruz

Canandisli

Ahhh tamam saglik sorunlari yuzunden problem yasadiniz diye okudum kusura bakmayin

irem_kcbck

Oradaki tüm ilanlara göz gezdirdim hala da takip ediyorum. Vermiş olduğunuz fikir için teşekkür ederim :)

SelinTuksal

neden cins

Canandisli

Tekir kedilerin saglik puanlari cins kedilerin bir cogundan yuksek yalniz

Canandisli

Genlerinden gelen ya da yetistirilme kaynakli hatalar yuzunden hastalanmistir cinsiyle alakali olamaz yani

irem_kcbck

Sorun değil sağlık problemi ile ilgili hiç bir sorun yaşamamıştık çok şükür :)

yasement

Mavi ruslar da saglikli izmirde sokaklarda var hep

irem_kcbck

Yorumunuzu yeni gördüm afedersiniz ben Bursa’da ikamet ediyorum. Ama ne yazık ki hala bir yavru bulamadım

dollfacepersian

Her kedinin kendi karakteri vardır. Cins kedilerin de kendi karakteri vardır. İnternet yazan karakter tanımı genelleme yapıyor sadece,orda yazan ırk karakter tanımına uymayan kedilerde olabiliyor. Yani tekir kendinizin karakteri yüzünden sorun yaşayıp mavi Rus sahiplenince farklı ve ondan daha iyi bir ilişkiniz olacağını düşünmemelisiniz. Ben daha önce melez kediler baktım birçok kez hepsinin kendine has karakteri vardı. Kimisi çok hareketli,oyuncu kimisi sakin ve uysal olabiliyor. Şuan İran kedisi sahibiyim ve internette "biblo, koltuk minderi, aşırı uysal" gibi tanımlanan bir ırktır ama kedim ise ben bunları yazarken heyecanlı bir şekilde oyun oynuyor:)
Bence istediğiniz ırkı sahiplenin ama Tekir kediniz gibi olabileceğini, kendine has benzersiz bir karakteri olabileceğini düşünerek sahiplenin. Umarım gönlünüze göre bir kedi sahiplenir ve birlikte sağlıklı mutlu uzun bir ömür yaşarsınız:)