Hindi Ördek Böcek

Ece05

Merhaba tavuk alerjisi olan kediler hindi ve ördekli mama kullanabilir mi??? Mama önerileriniz varsa da bekliyorum teşekkür ederim cok çaresiz kaldim ne alacağımı bilemiyorum şimdilik

4 CEVAP

Lils

Veterinerinize sormak daha iyi olur ama beyaz et riskli olur bence. Balık en iyisi

Palyaco

Tavuk alerjisi varsa hindiye ve ördeğe de vardır kanatlı ürünlerden uzak durun ton balıklı ve kuzulu yada sığır etli olan mamalara yönelin exclusion ton balıklı sığır etli olan mamalar tavuk yok içinde yağı bile yok acana pasifika tavuk ve yağı yok dr natures kuzulu somonlu mamasi bunlar olur size

Hayvandostu22

Veterinerinizle konuşmanızı tavsiye ederim

gokhansultan

Peki kedi yavruysa tavuğa alerjisi varsa tahılsız mamada ishal yapıyorsa az tahıllı glutensiz gdo suz super premium segment olarak hangi mama verilmeli? Tüm yavru mamaları tavuklu.