Kedim Çıldırdı

Heratiko

Merhaba kedim 7 aylık dişi. Yanıma mırlayarak geliyor yatıyor kendini de sevdiriyor sonra birdenbire çıldırıp yüzüme kafama saçıma başıma saldırıyor. Tırmalama tıslama yok yalnızca ısırıyor ve bu esnada mırlama da devam ediyor. Sesimi de yükseltmiyorum yumuşak bir sesle konuşuyorum ya da yanından uzaklaşıyorum ama neden böyle davranıyor anlamadım bir türlü. Psikolojisi mi bozuk bu çocuğun? Böyle bir şey yaşayan var mı? Yanından uzaklaşmaktan başka çözüm önerisi olan varsa lütfen bir yardım

1 CEVAP

Hayvandostu22

Mart ayı geldiği için sinirli agresif olabiliyorlar sakinleştirici maltlar deneyebilirsiniz yada veterinerinizle konuşabilirsiniz