Üzülüyorum !!

Ceylinalkazan

Dün lucyi gezdirirken bir park gördüm hiç çocuk yoktu ve ağaçlar boldu bende bu yüzden parka girdim ve lucynin ihtiyacını yapmasını bekliyorumki biraz ilerde bir oda gibi biryer vardı bende oraya doğru yürüdüm hiçbir amacım yoktu oraya gittiğimde oda gibi biryer olduğunu gördüm ve gerçekten oraya yaklaştığımda çok kötü kokuyordu ve bi anda ne olduysa merak duygularım beni ele geçirdi ve kapıyı açtım lucy kucağımdaydı içerde nerdeyse 4 tane köpek hepsinin yüzleri falan yara içinde ve bildiğiniz zincirlenmişler mama kapları vardı içinde ciğ etler falan vardı ben ne yapıcağımı bilememiştim çünkü içerisi falan çok kötü kokuyordu ben o heyecanla direk gittim ondan sonra bugün yine gittim ve hani o çiğ etleri kaldırdım yerine kaliteli mama koydum şapur şupur yediler ama şuan ne yapıcağımı bilmiyirim onlara üzülüyorum sizce ne yapmalıyım ???

9 CEVAP

Ceylinalkazan

Bu arada köpekler cinsti ve bildiğiniz kilit vurulmuş köpekleri almak istedim kilit var alamıyorum sahiplerini bilmiyorum ama dövüştürüldüğünü biliyorum çünkü her tarafları kan yara bere içınde mesela birisinin boynunda dikiş var ben mama koydukça birisi mamayı değiştirip çiğ et koyuyo ne yapacağımı bilmiyorum yani ???

goknur

Ne oldu son durum

Dametualma

belediyeyi arayıp şikayet edin.

goknur

Edebildiginiz her yere sikayet edin!!!

ilknrdaisy

İzmirdesiniz sanırım. İzmir de iyi bir dernek var adresini bildirin lütfen köpekleri ordan alacaklardır. Hangi ilçeye bağlı?

Elifinkedileri

Resimlerini videolarini cekin haykonfed sohayko bimer cimer orman ve su işleri gibi yerlere şikayet edin

Brscrcr

Belediyeye sikayet edebilirsin olmadi hayvan derneklerine yerlerini soyle onlar bulurlar

Ne kadar pislik insanlar var ya!!! :( Hayvancağızlara acıyorum keske elimizden birsey gelse :( Belediyeye sikayet edebilirsiniz

Roza23

kesinlikle şikayet edin hatta ayrıntılı bilgi verin burdan bikac kisi sikayet edelim daha hizli harekete geçsinler. o kopeklere bilerek oyle yapiyorlar. karanlıkta tutup cig et yedirerek ve kuyruk kulak gibi uzuvlari keserek vahsilestirmeye çalışıyorlar pislikler. lutfen geri bildirim yapalim kurtaralim canlari