Kediler Ter Kokusuna Çiş Yapar Mı?

Baliminannesii

Kedim kardeşimin odasına girip kirli buluzuna çiş yapmış. Daha önce hiç yapmadığı bişey tam da koltuk altı kısmına yapmış bir sebebi var mıdır acaba

4 CEVAP

kediniz erkek ve kısır değilse koku bırakmış olabilir

aslihan_e

Kardeşinizin kendisine ait olduğunu belirtmek için onun kokusunu işaretlemiş ama tam tersi kıskanıp da yerine kendi kokusunu koyabilir. Mesela benim kedilerim annemi çok seviyor, arada onun eşyalarına koku bırakmaya kalkabiliyorlar işaretlemek için, tam tersi de kavgalı oldukları kedilerimi odaya aldığımda sonra onların yattığı yerlerin kokusundan rahatsız olup değiştirmek istiyorlar. Ama kediler genelde koltuk altı kokusuna bayılırlar, hatta o kadar çok koklamak istiyorlar ki bazen dayanamayıp ısırıyorlar. Ayırmakta zorlanıyorsunuz.

Baliminannesii

Erkek ama kısır. Gün içinde bidaha yapmadı kumuna gitti. O odaya sokmuyoruz bakalım

Baliminannesii

Kardeşim onu biraz gıcık etmeyi seviyor😄 ama aynı zamanda da kardeşimin odasına bayılıyor. Kardeşim her zaman almıyor odasına kapı açılınca aradan girmiş hemen. belkide dediğiniz gibi kardeşime bir mesaj vermek istedi o an 😄