Uygun Fiyatları Parazit Aşısı Yapan Bir Klinik Biliyor Musunuz

esmaa123

Merhaba baktığım kedilere parazit aşısı yaptirxam fakat gittiğim klinik çok fazla istiyor bildiğiniz uygun bir klinik var mı varsa fiyatları ne kadar acaba

3 CEVAP

Lils

İlçe tarım ve belediye veterinerlerini arayın. Bazıları yapabiliyor ücretsiz ya da 10 lira gibi düşük rakamlara

Gizem8822

En son 120 ye yaptırmıştım. Damla ve hap olarak yaptırıyorsanız ilaçları temin edip kendinizde yapabilirsiniz soru cevap bölümünde aratırsanız bununla ilgili başlık vardı sanırım

Gizem8822

En son 120 ye yaptırmıştım. Damla ve hap olarak yaptırıyorsanız ilaçları temin edip kendinizde yapabilirsiniz soru cevap bölümünde aratırsanız bununla ilgili başlık vardı sanırım