Kedi Beslenme

Mia2021

Uzun bir süre yoktum Maallesef çünkü Mia gayet sağlıklı mutluydu hiçbir sıkıntımız yok Fakat 1 ay içinde bir kaç birşey farkettim yeme konusunda ben ödül maması yaş mama falan veriyorum tavuk da hasliyorum ama bazen yapmıyorum mamasını bir gün çok yiyor bır gün az anlamadım neden böyle sizinkilerde öyle mi

5 CEVAP

Evet benimkilerde öyle ciğer haşlıyorum ilk gün çok yiyorlar ertesi gün yüzüne bakmıyorlar sıkılıyorlar ne vereceğimi şaşırdım kuru mamayı bir kedim seviyor diğeri yüzüne bakmıyor

Palyaco

Kediler istemedikçe yemezler 1 gün çok yiyiyor bir gün az yiyiyorsa kilo kaybı yoksa korkmayın hiçbir sıkıntı yoktur kilo kaybı varsa viyo iştah açıcı ürünü tavsiye ederim

Palyaco

Kediler istemedikçe yemezler 1 gün çok yiyiyor bir gün az yiyiyorsa kilo kaybı yoksa korkmayın hiçbir sıkıntı yoktur kilo kaybı varsa viyo iştah açıcı ürünü tavsiye ederim

Mia2021

Mia 10 Mart'ta 7 aylık olcak kilosu 2kilo 300 gram dışı olduğu için normal dedi veteriner boyu çok uzun Mianin bütün veterinerler şaşırıyor

Lils

Önemli bir şey değil