Mama Değiştirmem Gerekir Mi???

yumak_bey

Kedim 3 aydır Advance Hindili Kısırlaştırılmış mama yiyor fakat canı sıkılır mı bilmiyorum değiştirmeli miyim sizce arada bir aromasını Somonluya bayılıyordu çünkü ki Somonlu çok daha iyi diyorlar kediler için

3 CEVAP

dilanbulent

3 ay mama değişimi için kısa bir süre. Yılda en fazla 2 kere değiştirilmeli bence.

Renklipati

Seviyorsa ve yaradıysa değişime gerek yol 3 ay çok uzun değil, zaten sıkılınca Bell eder o zaman aroma değişikliği yapabilirsiniz

Lils

Seviyorsa gerek yok. Eğer sıkılıyorsa yılda 2 kere değiştirebilirsiniz.