Kedi Su İçmezi

Sutunannesi

Arkadaşlar kedimin su kabı hem odamda var hemde mutfakta bango üzerinde bir bardağın içinde suyu var. Kedim devamlı bango üzerine çıkıp su içiyor. Ve Hun’u devamlı yapıyor çok fazla su içiyor durmadan. Ve sanırım bazen ölçüyü kaçırdığı için su içtikten sonra öğürme nöbetleri geçiriyor. Kusmaya çalışıyor ama kusamıyor. Bu önceden de oluyormuş ailem görmüş hep ama ben bugün kendi gözlerimle şahit oldum bu olaya. Ne yapalım ve sizce bu öğürme olayı normal bir şey mi su içtikten sonra lütfen yardımcı olun onu öyle görünce çok korktum

2 CEVAP

Sutunannesi

Ve kedim yaklaşık 5 saattir belirli aralıklarla Kalks da uyuyor normal mi bu kadar uyuması

Sutunannesi

Ve önceden de dediğim gibi hızlı ve zaman zaman solunumu durarak nefes alıyor. Ama bu bebekliğinden beri böyle ve bir arkadaşım bana kendi Kedisinin de bazen uyurken soluğunun durduğunu ve tekrardan nefes almaya başladığını bunun normal olduğunu söylemişti bende o zamanlar hiç araştırmadım her kedide oluyor diye sizce normal mi bu durum