Hangi Mama Kullanmalıyım?

Merhaba 8 aylık dişi Russian Blue evladım var. Royal Canin Kitten kullandım farklı mama denemek için Purina One aldım. Purinayi çok sevdi ve purina enerji verdi kedime Royal canin de doymuyormus karnı resmen. Mamasını degistirmek istiyorum fakat yaş mama da çok seçici kuru mamada da aldığım mamayı sevmemesinden tedirginim benim givi Russian Blue çocuğu olan var ise ne mama kullanıyor fikrini rica ediyorum.

2 CEVAP

simsim1713

Matisse
Happy Cat
Advance
Royal canin
Felicia
Golosi
Virbac
Bunların hepsi daha önceden kullanıp memnun kaldığım mamalar.
Aralarında en beğendiğim advance ve virbac 'tı. Fakat fiyat artışlarından dolayı diğer markaları denedik ama onlar da bence gayet iyi sonuç verdi kedim için.

Herkese cevapları için çok teşekkür ederim. Şuan Royal Canin Kitten ile Purina One denedik Purina One çok güzel enerji verdi Mishaya