Yavru Kedi Dostum Tualetini Yaptiktan Sonra Kuyruguna Ve Bacaklarina Kum Yapisiyo.nasil Engellerim ?

408ghost

3 hatalik yavru kedi sahibiyim.Kedim tualetini yaptiktan sonra kuyruguna ve bacaklarina kum ve diski yapisiyo ve dogal olarak kotu koku olusuyo.Nasil engelleyebilirim ?

4 CEVAP

miasugok

Büyüyünce kendiliğinden düzeliyor benim bebeğim de örtmeye çalışırken basıyordu kakasına bastığı her yer kaka oluyordu:( ıslak mendille peşinden geziyordum ama bir iki haftaya kalmaz öğrendi.

Sizin kediniz de öğrenir merak etmeyin sonuçta kediler temiz hayvanlar o şekilde gezmek tabiatında yok.

Bir de kum kabı çok yüksekse çıkıp inmeleri zor oluyor ondan da bulaşıyor.

Evet 1.5 aylik olunca sikinti kalmaz kendiliginden ogrenir

deniz_berkan

PATİYE VE TÜYLERE YAPISMAYAN KEDİ KUMU ALABİLRİSİN HİÇ SIKINTI OLMUYOR AYRICA LAVANTA KOKULU OLDUGU İÇİN KEDİM BİLE DETERJAN GİBİ KOKUYOR HEP :)

408ghost

Cok sagolun kum siparisi verdim yarin gelicek cevaplariniz icin tesekkur ederi