Barınağa Götürülen Anne Ve Yavruları .Acil

Ozzge

Acil geçici-kalıcı yuva aranıyor.Arkadaşlar el birliğiyle yardımcı olamaz mıyız ? Onlar sağlıklılar barınakta ölürler belki de

6 CEVAP

zeynepgurgen

Çok da güzellermiş. İnşallah şansları açık olur.

KedimVar

Acaba anne kedinin kulakları geriye doğru kıvrık mı yoksa ben mi yanlış görüyorum?

hazirannnnn

Yuva arayanlar kısmına ilan vermeniz daha yararlı olur

KedimVar

Soruyu sorma sebebim çok şaşırmam. Eğer gerçekten kulakları geriye doğru kıvrıksa cinsi American curl. Bu cins Türkiye'de çok nadir bulunuyor. Özellikle arasanız zor bulunan bir cinsi barınakta düşünemiyorum bile.

Ozzge

Evet boynuz gibi yukarıya doğru görünüyor .çok ilginç .Artık kaderi sokakla nasıl buluştuysa zaten cins belli çok da güzel .
İlan kısmına henüz açmadım ordan yeni ilanlar geriye öteler diye burdan da sizlere sesleniyorum .Umarım biri çıkar sizler de sorun cevrenize lutfen

KedimVar

Cinsini de söylerseniz eminim çok kısa süredesahiplenilir.