3 Haftalik Yavru Kedimle Beraber Uyuyoruz. Buyudugunde Problem Olur Mu ?

408ghost

Arkadaslar 3 haftalik yavru kedimle beraber uyuyoruz. Yattigim zaman direk boynuma geliyo uyumaya basliyo.Daha sonra bi problem olusur mu ? Benden yana sikinti yok bana kalsa yanimdan hic ayirmam.

10 CEVAP

iselas

Ne kadar güzel bir duygu değil mi sizinle uyuması. Kızım sahiplendiğimizde 2 aylıktı geldiği günden beri her gece bizimle uyuyor.1,5 yaşında oldu hala aynı arada sabah ezanı ile birlikte hadi uyan diye ayak parmaklarımı kemirir onun dışında bir zararı olmuyor :) Ezerim falan diye korkuyorsanız siz döndüğünüzde o çekilir ezmezsiniz merak etmeyin

Canandisli

Kucuk oldugu icin sokularak uyumasi normal ve gerekli ama buyumeye basladiginda kendisine ait bir yatak alip ona alistirabilirsiniz dilerseniz ama tabii bu durumdan memnunsaniz sorun olucagini dusunmuyorum bizimkilerde yataklari yerine bizimle yatmayi tercih ediyor sorun olmuyor

goknur

Suanda size sokulup yatmasi size guvenmesinden kaynakli bir durum buyudukce bu durumu ozluceksiniz. Bizimkide odada yatiyor hatta suandada yatiyor gerine gerine uyuyor :) ama ayak ucumuzda yatiyor cok nadir hangi psikolojiyle yapiyor bilmiyorum yuzukoyun yattigimda sirtimda uyuyor. Kapiyi daima aralik birakin ordan girip ciksin. Zaten sabah 5 6 gibi uyaniyorlar sizi uyandirip yemek isticektir :) Allah uzun versin simdiden minnosa :)

aksoy65

Merhabalar, Allah uzun yıllar yanyana kalmayı nasip etsin inşallah. Sorunuza gelince herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum bizimki 3 aylık gece gelip yanımıza uyuyor yani sorun yok sadece eğer gece uyanık olursa yatağa gelip oyun oynamak için biraz uyandırabilir o kadar.

408ghost

Cevabiniz icin tesekkur ederim. Dedigim gibi ben yanima sokulup uyumasindan cok memnunum kedi icin ilerde problem olur diye dusundum.Sagolun iyi aksamlar

408ghost

Cok tesekkur ederim :)

Sehir disina cikmaniz gerektiginde yaninizda goturmezseniz sabaha kadar aglayabilir.cok alistirmamalisiniz diye dusunuyorum bazen tek yatmali...

408ghost

Cok tesekkur ederim yavru dostumun kendine ait bi yatagi var ama geceleri ne zaman oraya koysam uyumak icin bes dkka sonra tekrardan boynuma geliyor.Yatagida kalorifer peteginin yaninda ve sicak bi yerde.Sanirim daha kucuk oldugundan dolayi boyle

Canandisli

Sadece sicak bir yerde yatmaktansa sizinle yatmayi tercih ediyordur sokulunca da simsicacik oluyorlar bir de

hazirannnnn

Biraz büyüdükçe kediniz kendi isteği doğrultusunda buna devam edebilir yada bırakabilir. Sizde onun istegine uyarsınız. Yatmaya devam etsede bir sorun olmaz.