Gimcat Malt Soft Extra Kedi Maltı 100 Gr

yasminackz

selam arkadaşlar dün kedime gimcat malt aldım bu günde teslim aldım fakat kedim sevmedi çok seçiçi bir kedi fakat gimcat yemeyen kedi yoktur dedim risk aldım almaz olaydım elimde patladı :) Görsellerini paylaşıyorum ürünü açtım fakat kedim yemediği için içinden sadece nohut büyüklüğünde kullanmış bulundum almak isteyen olursa normalinden uygun fiyatına satmak isterim buradan yazabilirsiniz.

7 CEVAP

CalicoMia

Benim kedimde ilk başlarda hiç yemedi beğenmedi. İlerleyen zamanlarda zorla ağzına sıktım zorla yedirdim şimdi kendisi koşa koşa gelip yiyor biraz zorlamak bazen işe yarıyor😂

teddybal

Yaş mamasına karıştırarak yedirebilirsiniz ya da direkt tüpten değil de parmağınıza sıkıp yedirmeyi deneyin. Patisine sürünce de yalayarak yiyorlarmış (ama bu benim seçici kedimde işe yaramamıştı)

dilanbulent

Trixie çok seven kedim birkaç ay sonra doğal olarak sıkılmıştı, ben de Gimcat alayım onu sever dedim. Yemedi :) Ben de yaş mamasına karıştırarak verdim.

Haftada 2 kere yaş mama veriyorum toplam 1 paket. Paketin yarısını pazartesi, yarısını perşembe günü veriyorum. Verdiğim zaman da içine malt sıkıyorum o şekilde fark etmeden yiyor.

PaladinLucie

Benimki deliriyor buna hangi dolapta olduğunu dahi biliyor. Dolabı açtığım anda nerede olursa olsun koşarak geliyor.

yasminackz

yaa cidden mi. ben nedense gözümde çok fazla büyüttüm dedim kesinlikle yiyecek hiç de almamıştım alınca mutlu oldum hayvanın ağzından gimcat geçecek diye

bio pet active almıştım içerik olarak güzel ve uygun olduğu için. onu da yemedi burnuna süre süre yediriyordum bitmedi hatta o yüzden sırf aldım gimcati

yaş mamayı bende haftada 1 veriyorum 2 ye bölüp bende öyle yaparım hiç aklıma gelmemişti yaş mama içine sıkmak teşekkür ederim

@calicomia umarım sizdeki şans bende de olur :)

Yesilyesil9

Satabileceğini sanmıyorum partisine sür mecbur yalayacak ya da mamasına karıştır