Kedi Kumunda Aktif Karbon

Siyahinsahibi

aktif karbonlu kum sizce zararlı mı kedilerimize

8 CEVAP

cat_expert

karbonun hiçbir zararı olmaz karbon birçok alanda kullanılan hatta içme suyunda filtreleme amaçlı bile kullanılan bir faydalı bir element.

Kumlarda da kokuyu tutmaya yarıyor karbon içeriği.

Mia_____

Bence bir zararı yoktur kum sonuçta sadece tuvalet için olan bir şey yani aktif karbon olsa ne olur ki

NorthNight

Aktif karbon zararlı değil. Gıdalarda kullanılan formları bile var. Toksik etkisi yok.

Renklipati

Aktif karbonlu kum performans olacakta daha iyi toplaklanma konusunda

Salihaylmz

Aktif karbonu iyi topaklanma kokuyu tutması için bazı kumlarda bulunuyor bir zararı olduğunu düşünmüyorum

Midnightoil

Ben uzun zamandır Vancat Aktif karbon kullanıyorum ve aşırı memnunum, ara sıra başka marka denemişliğim olmuş olsa da, hep Vancat AK'a geri döndüm, hararetle tavsiye ederim.

Palyaco

Hiçbir zararı yoktur kedilere

AkyuzBetul

Kokuyu tutmaya yarıyor zararı yok