Mia Kendi Ellerimle Yaş Mama Yapıyorum ?

Mia2021

Bugün baktım hep dışardan dışardan nereye kadar en sağlıklısı kendi elinden diyerek Miaya mama yapmaya karar verdim icindikler.
Biz marketten tavuk alamadığımız için doğal kesim tavuk + 1 tane havuç + patates birazcık da zeytinyağı koydum pişince kızıma vericem🥰 sizlerde yapabilirsiniz

3 CEVAP

Mia_____

Çok doğru bir seçim kesinlikle. Ben de evde ciğer olduğu zamanlar veya tavuk olduğu zaman haşlayıp suyuyla birlikte veriyorum çok sağlıklı oluyor. Yaş mamalardan daha doğru bi tercih bence ben yaş mama yerine her hafta böyle yapıyorum hem daha doğal oluyor

Gimlihanim

Çok güzel bence. Bizimki önceden yerdi. Şimdilerde hiç yemiyor. O yüzden yapamıyorum. Yeseydi kesinlikle yapardım. Ellerinize sağlık. Afiyet olsun Mia’ya 😊

Palyaco

En güzeli evde yapmak ve bol sulu