Yavru Kedime Tuvalet Eğitimini Nasıl Kazandırabilirim?

isilkeles

  • Liste maddesini girin

3 CEVAP

408ghost

Benim uc haftalik yavru tekir kedim var. Kum kabini ogrensin diye kendi odama koydum ve kedimi bi iki sefer icine soktum. Biraz durup hemen disari cikti zaten. Daha sonra icgudusel olarak tualet ihtiyaci oldugunda direk kendisi gitti kum kabina halletti. Sizde bir iki sefer icine koyun belirli aralikla.Ama belli bir sure kum kabinin kendi odanizda olmasi bence ogrenmesi acisindan fayda saglar

suzandilan

Açıkçası ben geldiği gün direk patilerinden tutup toprağını kazdirdim sonra azicik kokladi etrafinda dolandi sansliydim ki hemen öğrendi umarim sizde sanlisinizdir

goknur

Aynen suzan dilana katiliyorum. Bende oyle yaptim. On patilerini kuma surtturuyorsunuz aninda isleme basliyor zaten bidaha orayi hep belliyor. Kolay gelsin :)