Kedim Hapsuruyor

betulbakioglu

Kedimde ara ara hapsirma oluyor burnu da bazen akiyor su gibi bazen baska hicbiseyi yok ciddi bir durum soz konuus olur mu

2 CEVAP

bloodyluxury

Merhaba,

Gözlerinde akıntı, nefes alıp vermesinde değişiklik yoksa çok telaşlanmayın. Eczanelerde satılan serum fizyolojiklerden alıp uygulayabilirsiniz ancak çok kolay olmuıyor. Hapşırdıktan sonra akıntıyı yalamadan yavaşça silerseniz iyi olur. Zaman zaman nemli bir pamukla da burun çevresini silebilirsiniz. Bağışıklığı güçlendikçe atacaktır diye tahmin ediyorum, geçmiş olsun.