Mama Değişikliği

MerveNihal

Kedim kısırlaştırıldı ondan dolayı 1 ay boyunca diyet mama yedi şimdi ise kısırlaştırılmış kedi mamasina geçiş yaptık ama hiç alıştırma olmadan yemeye başladı bir sorun olur mu

5 CEVAP

MerveNihal

Diyet mamayida direkt vermiştik hiç bir sorun yaşamamıştık mama tamamen bittiği için ve açıkta satilan bir mama olmadığı için alamadık ondan öyle yaptık yine de teşekkürler

poverpuff

biz kaliteli bir mamaya direk acil geçiş yaptık alerjen bir mamadan. sorun olmadı. protein ve vitamin miktarı yüksekti. tabi ki alıştırmak dogrusu

bloodyluxury

Merhaba,

Kademeli geçişi bir haftaya yayarak değişiklik yaparsanız daha iyi olur diye düşünüyorum :)