Kedim Koltuğa Tuvaletini Yapmış

Zeytinlicorek

Gece annem yanlışlıkla kapıyı kapattığı için kedim tuvalete gidememiş ve koltuğa işemiş. Biraz önce işediği yeri yalarken buldum, ne yapmalıyım? Tuvaletini tekrar oraya ya da başka bir yere yapar mı?

8 CEVAP

Kediniz yavruysa ilk basta kedinizin tuvaletiyle yattigi yer mama kaplari ayni odada olsun.tuvalet temizligini yapin cunku tuvaleti temiz olmayinca da ortaliga tuvaletini yapabilir ama bu durum suan farkli tamamen tuvalet baska odada kendi baska odada kapisi kapali ondan yapmis.yaptigi yeri iyice silin.

miapaw

normalde kum yoksa yapmaz hele tuvalet alışkanlığı varsa hiç yapmaz tutar ama dayanamamış demek ki

sebii

Tuvaletini yaptığı yeri sirkeli suyla iyice silin. Kokusunu almasın yeter. Bir daha yapmaz. Ama tuvaletine erişimi engellenirse kıytı köşeye yine yapar haberiniz olsun

Yapmaz sadece yine kapıyı kapatmayın

deniz_berkan

normalde oraya bile yapmaz ama muhtemelen sizi cezalandırmak için yapmıstır kapı kapandığı için kedilerin böyle huyları malesef oluyor birdaha yapmaz tuvalet yeri sabit kalsın eski yerinde

Heiter

Yapmaz merak etmeyin. Koltuğu iyice temizleyin, kapıyı açık tutun yeter.

Poyraz98

Kokusu kolay kolay gitmez diye biliyorum ama yinede siz silin tuvaletine yine yapacaktır eminim

Zeytinlicorek

Teşekkür ederim, sirkeli suyla sildim.