Pire Damlasindan Sonra Tasma Takmak

inifinity

Merhaba

Dis parazit damlasindan (Frontline Plus) sonra normal tasmasini takmamda bir sakinca var mi ? Prospektüsünde 48 saat sonra yikayabilirsiniz yazdigindan bir sakıncası olmaz diye düşünmüştüm ancak bir veteriner arkadaş 2 hafta takmasan iyi olur deyince kararsiz kaldim.

3 CEVAP

NorthNight

Takmayın bazen parazit damlaları yan etki yapıp bölgede tüy dökülmesi deride kabuklanma vs yapabiliyor üstüne birde tasma takılırsa muhtemelen bu riski daha da arttırırsınız.

inifinity

anladim tesekkur ederim

Siyamask

Hekimimize bu konuyu sormuştum. Damla damlatıldıktan 3 saat sonra takabilirsin demişti. Biraz internette araştırma yaptıktan sonra 8 saati tamamlayıp takmıştım.