Acana & Orijen Tester (Numune)

10 CEVAP

efruzg

Böyle basit şeylere takılmayın bence. Haklısınız sizin o kadar yararlı yazılarınızı silmeleri çok saçma fakat arkadaş yararlı olmak adına bizlerle paylaşmış. Bende bu sayede numune istedim . Teşekkürler ❤️

Canandisli

Aslinda evet soru cevap bolumunun yaninda bir de genel bir forum kismi yapilsa mesela bu sitedeki rehber kismina eklense falan daha iyi olabilir yazilarinizi oraya koyardiniz insanlar da yararlanirdi bunun icin destek mailine mesaj atmayi dusunebilirsiniz

Canandisli

Reklamcilik olayini engellemek icin acilmiyor olabilir profilinize yazilarinizi eklediginiz bir blog hesabi linki koyabilirsiniz ayrica her ne kadar adaletsizlik ve sorumsuzluk da olsa yaptiklari asiri tepki vermenizin ise yarayacagini dusunmuyorum

miapaw

ücretsiz

Fethiye07

Tesekkurler iletişime geçtim ama merak, ediyorum kargo ücreti var mı?

EmineDemir

Bende merak ediyorum kargo ücreti var mı?

efruzg

Ücretsiz diye biliyorum

miapaw

sitede kargo ücretsiz yazıyor

glytrksvr

Bana acana ve orijen tester gönderdiler bir günde elime ulaştı ve kargo ücreti ödemedim

evde ameliyatlı bir kedim var saglık durumu kötu karacıgerı ıflas etmıs karacıger destekleyıcı ıyı mama ve yemelı yakın zanda 2 cı amelıyatı olcak yası 6 yıllık mama destegınıze cok ıhtyacım var . sokaktada baktgım sayıları fazlaca hayvanılarım var lutfen yardım edın