Bardak Hesabıyla Kedim Kaç Bardak Su İçmeli Günde

Sutunannesi

Arkadaşlar kedim çok su içiyor ya da bize öyle geliyor bilmiyorum. Çok su içmenin böbrek sorunlarını beraberinde getirdiğinin bilincindeyim ama neden bu kadar içtiğini bilmiyorum. Günde yarım bardak suyu bitiriyor normal mi

1 CEVAP

Gunde en az 1 fincan icmeliler diye biliyorum.tabi birde ne kadar hareketli hangi mevsim bunlarda goz onune alinmali insanlardan dusunursek kisin cok su icmiyoruz mesela:)cok hareketliyse susuyordur belkide:)